Newsletter
Chcesz być informowany o ofertach specjalnych i nadchodzących wydarzeniach w naszej firmie?
 


 

Węże techniczne z PCW i PU

Węże techniczne są przeznaczone zastosowania w wielu dziedzinach przemysłu w zależności od specyficznych wymagań, jakie stawiają poszczególne branże.


HYDRO wąż ssawno - tłoczny z PCW do transportu wody pitnej i innych cieczy oraz materiałów stałych. Zakres temperatury pracy -20° C do +50° C.
/Typ lekki/AGRO
wąż ssawno - tłoczny z PCW do transportu wody słodkiej i morskiej, ścieków szlamów, rozpuszczalników chemicznych, nawozów sztucznych i naturalnych, materiałów ściernych i innych. Zakres temperatury pracy -20° C do +50° C. /Typ średni i ciężki/


EKO wąż ssawno - tłoczny z PCW w wersji standardowej przeznaczony do transportu wody pitnej i artykułów spożywczych takich jak: mleko, napoje, soki, piwo, wino. W wersji przeciwwybuchowej na zewnętrznej ściance węży wtopiona została linka miedziana owijająca wąż dookoła, równolegle do spirali z twardego PCW. Zadaniem linki jest odprowadzenie ładunków elektrostatycznych. Węże w wersji przeciwwybuchowej produkowane są na zamówienie. Zakres temperatury pracy -20° C do +50° C. /Typ


WENT wąż ssawno - tłoczny z PCW w wersji standardowej przeznaczony do usuwania kurzu i oparów, do ssania trocin i przędzy, w przemyśle wentylacyjnym oraz w sprzęcie do odkurzania. W wersji przeciwwybuchowej przeznaczony jest do stosowania w instalacjach, instalacjach, których występuje atmosfera wybuchowa. Zakres temperatury pracy -20° C do +50° C. /Typ średni i ciężki/.

TELKOM wąż ssawno - tłoczny z PCW do osłony kabli optotelekomunikacyjnych miejscach gdzie wymagane jest prowadzenie kabli po ostrych łukach, w wiązkach z innymi kablami, po estakadach, estakadach studzienkach kablowych. W pomieszczeniach central telefonicznych mogą być stosowane po uzgodnieniu z projektantem. Zakres temperatury pracy -20° C do +50° C.

NEPTUN wąż ssawno-tłoczny z PCW specjalnie zaprojektowany do skomplikowanych, trudnodostępnych instalacji. Stosowany głównie przy instalacjach basenowych wannach z hydromasażem. Zakres temperatury pracy -10° C do +60° C.
AGROFLAT wąż tłoczny płaski z PCW o wysokiej odporności na przecieranie i promieniowanie UV, wykorzystywany w rolnictwie i do celów przemysłowych do transportu wody, ścieków oraz nawozów płynnych. Zakres temperatury pracy -10° C do +60° C.

Akcesoria do węży technicznych: