Newsletter
Chcesz być informowany o ofertach specjalnych i nadchodzących wydarzeniach w naszej firmie?
 


 

Drenażowe oczyszczalnie ścieków

Firma MONBUD oferuje Państwu ekologiczne, oszczędne oczyszczalnie ścieków z systemem rozsączania. Stanowią one kompletne zestawy do utylizacji ścieków bytowo - gospodarczych z: domków jednorodzinnych, domków letniskowych, punktów gastronomicznych, małych pensjonatów, leśniczówek oraz gospodarstw indywidualnych.
 
Zapraszamy do zapoznania się z metodami oczyszczania ścieków i opisem systemów.
 

Oczyszczalnie drenażowe EKOSep (Miciński)

Metoda oczyszczania mechaniczno-biologiczna Osadnik i studzienka rozdzielcza wykonane są z laminatu poliestrowo-szklanego Osadnik dzięki użebrowaniom posiada samonośną konstrukcję przez co nie wymaga obmurowań ...
« czytaj więcej
 

Oczyszczalnie drenażowe MIVAB Plast

Metoda oczyszczania mechaniczno-biologiczna Trójkomorowy osadnik w kształcie prostopadłościanu i studzienka rozdzielcza wykonane są z wysoko zagęszczonego polietylenu HDPE metodą formowania rotacyjnego.
« czytaj więcej
 

Oczyszczalnie drenażowe OP 1000/2, OP 2000/5 i OP 3000/7 GAMA PLASTIC

Technologia wykorzystuje naturalne procesy biologiczne zachodzące dwuetapowo w układzie oczyszczalni ścieków. Urządzenia lokalizujemy w gruncie przepuszczalnym kategorii A lub B przy niskim poziomie wód gruntowych.
« czytaj więcej
 

Oczyszczalnie OP 2000 (TD, PD, SCH) z drenażem na tunelach, pakietach, ze studnią chłonną

Tunel i pakiet drenarski jest przeznaczony do rozsączania i filtracji ścieków wstępnie oczyszczony w osadnikach gnilnych lub po innych oczyszczalniach przydomowych np: typu SBR lub o większym zrzucie.
« czytaj więcej
 

Sposób działania

Oczyszczanie ścieków odbywa się w przepływowym trzykomorowym osadniku gnilnym oraz współpracującym z nim drenażem rozsączającym. Ich prawidłowe zastosowanie i eksploatacja gwarantuje odprowadzenie ścieków oczyszczonych w takim stopniu, że nie powodują one zanieczyszczenia gruntu, a tym bardziej wód gruntowych...
« czytaj więcej
 

Technologia oczyszczania ścieków

Ścieki surowe odpływają z budynku poprzez wentylowany pion kanalizacyjny do osadnika gnilnego. W osadniku zachodzą pierwsze procesy oczyszczania mechanicznego i biologicznego...
« czytaj więcej
 

Zalety przydomowych oczyszczalni ścieków

Koszt budowy oczyszczalni wraz z eksploatacją zwraca się już po roku użytkowania, a w latach następnych koszt eksploatacji wynosi jedynie około 10% kosztów poniesionych na eksploatację szamb.
« czytaj więcej
 

Najczęściej zadawane pytania

Czy osadnik będzie działać przy domkach letniskowych?
Czy przydomowe oczyszczalnie zatruwają środowisko szkodliwymi gazami?
Czy oczyszczalnia będzie działać podczas mrozów?
« czytaj więcej